Szycie miarowe online

Gdzie Jesteśmy

Butterfly to marka założona przez projektantkę Ewę Krajewską, która od 26 lat zajmuje się projektowaniem i szyciem sukien ślubnych i wieczorowych i nie tylko.

Nasza pracownia mieści się w jednej z piękniejszych dzielnic Gdyni jaką jest Mały Kack – swoją nazwę zawdzięcza przepływającej tamtędy rzeki Kaczej. Nieopodal znajduje się także rezerwat przyrody Kacze Łęgi, dlatego tę dzielnicę w dużej części pokrywają tereny zielone.

Znajdziesz nas przy ul. Przemyskiej 6.

MISJA, FILOZOFIA I STYL

Nasze ubrania szyte są na zamówienie – oznacza to, że nie produkujemy więcej, niż jest na to zapotrzebowanie. Dzięki temu jesteśmy poza nurtem masowej produkcji wraz z jej wszystkimi negatywnymi skutkami dla środowiska. Wierzymy, że zrównoważona moda naprawdę ma sens, a slowfashion to nie tylko puste hasła marketingowe. Często sięgamy po materiały recyklingowei organiczne. Dążymy do tego, aby wszystko było w zgodzie z naturą i służyło latami.

Markę Butterfly, symbolizuje spontaniczność, radość, lekkość i wolność. To także kolory szczęścia, symbol duszy, natchnienia, piękności, przemiany zewnętrznej i świadomości. Spod igły wychodzą kreacje nie tylko szyte na miarę, ale pełne pasji i wdzięku.

Nikt nie jest tu na zawsze, trzeba żyć chwilą, każdym dniem… być tu i teraz.

OFERUJEMY

Szycie na miarę – wyglądaj pięknie w sukni uszytej tak jak chcesz!

 • suknie ślubne,
 • suknie dla druhen
 • sukienki wieczorowe,
 • eleganckie kreacje na wesele oraz na inne uroczystości

Linia Basic – modnie, wygodnie i kobieco na co dzień

 • Dresy, bluzy i spodnie dresowe,
 • stroje do ćwiczeń,
 • kurtki zimowe, i wiosenne
 • bielizna uszyta specjalnie dla Ciebie

Nasze działania koncentrują się na projektowaniu i szyciu sukien ślubnych i wieczorowych, ale jesteśmy otwarte na Twoje pomysły! Spełnimy Twoje modowe marzenie, o ile jest zgodne z naszym stylem i filozofią.

Wszystkie produkty szyte są w naszej pracowni w Gdyni, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad ich jakością oraz możemy zaproponować spersonalizowane rozwiązania, takie jak: zmiana koloru, dekoltów, fasonów czy indywidualnie dopasować rozmiar – także plus size . Na pewno poczujesz się zaopiekowana i wyjątkowa, ponieważ wszystkie projekty to autorskie pomysły Ewy a przymiarki odbywają się pod okiem doświadczonej projektantki.

Masz do wyboru dwie opcje:

 1. Spotkaj się na konsultację w naszym salonie w Gdyni,
 2. Złóż zamówienie online przez sklep internetowy

Przy składaniu zamówienia poprosimy Cię o podanie niezbędnych wymiarów.

Możesz wybrać z tabeli rozmiarów wymiary regularne – S, M, L, lub zaznaczyć szycie na miarę, powyżej rozmiaru L ceny mogą się różnić w zależności zużytego materiału.

Możesz zmierzyć się samodzielnie, lub poprosić o to kogoś bliskiego.

Jeśli się obawiasz, że źle się zmierzysz, bądź spokojna – w razie wątpliwości skontaktujemy sięz Tobą i na podstawie wspólnie ustalonych modyfikacji, uszyjemy Twoją suknię, kurtkę czy dres.

Zajrzyj do zakładki na stronie Jak się mierzyć?

Na każdym etapie zamówienia możliwe są także konsultacje telefoniczne.

 • Suknia wieczorowa– czas realizacji nie powinien trwać dłużej niż miesiąc licząc od złożenia zamówienia z podaniem wymiarów do uszycia.
 • Suknia ślubna – radzimy zarezerwować 6 miesięcy przed datą ślubu. Czas wykonania takiej sukni zajmuje 3 miesiące.
 • 2-3 tygodnie dla pozostałych rzeczy
 • Czas realizacji zamówienia może być różny w zależności od wyboru tkaniny. Jeśli wybierzesz tkaniny, które sprowadzamy z daleka lub są produkowane na bieżąco czas ten może się wydłużyć.
 • W przypadku zdejmowania miary i zaznaczania poprawek przez Klientkę, zastrzegamy sobie – jako punkt odniesienia do oceny prawidłowości wykonania zlecenia – odniesienie do przesłanych nam podanych wymiarów lub poprawek. Nie bierzemy odpowiedzialności za ich poprawność, jeśli nie zostały wykonane w naszym salonie.
 • Przy zamówieniach online całą należność pobieramy z góry – z wyjątkiem sytuacji, w których nie wysyłamy sukni i umawiamy się na przymiarki w naszym salonie w Gdyni.
 • Pamiętaj też, że rzeczy na stronie Butterfly są szyte na miarę. Ze względu na pełną personalizację nie ma możliwości zwrotu – dopasowanie rozmiaru jest w cenie produktu
Shopping Cart
Scroll to Top