REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG

Ewa Krajewska / BUTTERFLY Couture

Usługi www.ewakrajewska.pl świadczone są w oparciu o przepisy ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 683) oraz ustawę z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r. poz. 1030 z późn. zm.) na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Użyte w niniejszym Regulaminie pojęcia oznaczają: 

  • BUTTERFLY  –  Sklep internetowy Ewa Krajewska BUTTERFLY działający pod adresem www.ewakrajewska.pl, prowadzony jest przez EWĘ KRAJEWSKĄ  BUTTERFLY  COUTURE, z siedzibą w Gdyni , 81-507, ul. Przemyska 6 ,  numer Regon:  193018349  numer NIP:  958 129 0150  do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej; Nr rach. bankowego: ING Bank  63 1050 1764 1000 0090 8211 6196

• Usługobiorca – każdą osobę fizyczną, osobę prawną oraz jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, korzystającą z usługi świadczonej przez BUTTERFLY

• Usługa – przygotowanie i szycie spersonalizowanych  na stronie www.ewakrajewska.pl  sukienek ślubnych , sukienek wieczorowych, , spodni dresowych, getrów, topów, , dresów, bielizny, kurtek na wymiar według indywidualnego zamówienia oraz sprzedaż gotowych produktów w sklepie internetowym;

• Regulamin – Regulamin świadczenia usług przez Sklep internetowy  Ewa Krajewska BUTTERFLY Couture • Wszystkie podane ceny uwzględniają podatek od towarów i usług . • Po złożeniu zamówienia na Usługę, Ewa Krajewska BUTTERFLY Couture prześle potwierdzenie jego przyjęcia, wraz ze wszystkimi szczegółami projektu oraz danymi, potrzebnymi do dokonania płatności. Nieodnotowanie przez  Ewa Krajewska BUTTERFLY Couture płatności w terminie 5 dni od dnia przesłania potwierdzenia przyjęcia zamówienia na Usługę oznacza, iż rezygnujesz z jej realizacji. Jeśli potwierdzenie przyjęcia zamówienia na Usługę nie odpowiada Twojemu zamówieniu, poinformuj Nas o tym.

• Czas potrzebny na realizacje Usługi nie przekroczy 21 dni od dnia zaksięgowania płatności. Czas dostawy nie jest wliczony do czasu realizacji Usługi.

• Aby zamówić w Ewa Krajewska BUTTERFLY Couture gotową rzecz wystarczy skorzystać ze sklepu www.ewakrajewska.pl, dobierając interesujący Cię produkt z katalogu dostępnych kategorii.  Po złożeniu zamówienia, Ewa Krajewska BUTTERFLY Couture prześle potwierdzenie jego przyjęcia, wraz ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi produktu oraz danymi, potrzebnymi do dokonania płatności. Zakupione towary wysyłane są na adres dostawy wskazany w formularzu zamówień w ciągu 21 dni roboczych od dnia opłacenia zamówienia.

• W przypadku zaistnienia jakichkolwiek nie dających się przewidzieć w chwili przyjęcia zamówienia okoliczności, mogących mieć wpływ na termin realizacji Usługi, poinformujemy Cię o tym za pomocą poczty elektronicznej na adres wskazany w formularzu zamówienia, wskazując przy tym nowy termin realizacji Usługi. Masz prawo zadecydować, czy Usługa ma zostać zrealizowana w nowym terminie, czy też chcesz z niej zrezygnować. W przypadku braku odpowiedzi w terminie 48 godzin Ewa Krajewska BUTTERFLY Couture ma prawo uznać, że rezygnujesz z realizacji Usługi, co skutkować będzie anulowaniem zamówienia i niezwłocznym zwrotem całości zapłaconej kwoty na rachunek bankowy, z którego dokonana została płatność za Usługę.

• Pamiętaj, by sprawdzić przesyłkę oraz jej zawartość w obecności kuriera. Jeśli paczka lub zamówienie wyglądają na uszkodzone, nie powinieneś ich przyjmować. Kurier sporządzi wtedy protokół zgłoszenia szkody. Jeśli potwierdzisz odbiór przesyłki, Ewa Krajewska BUTTERFLY Couture nie będzie mógł w żaden sposób interweniować u przewoźnika.

• W przesłanej paczce znajdziesz dowód zakupu oraz informacje na temat zasad konserwowania i użytkowania przedmiotu zamówienia. Niestety, nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne wady przedmiotu Usługi, powstałe w wyniku niestosowania się do przekazanych Ci informacji.

• Pamiętaj, że przedmiotem usługi przygotowania i szycia jest produkt nieprefabrykowany, przygotowywany na Twoje indywidualne zamówienie, przeznaczony do spełnienia Twoich indywidualnych potrzeb. Oznacza to, iż nie przysługuje Ci prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy. Zależy nam jednak na Twojej satysfakcji, dlatego w przypadku, gdy dobrałeś za duży rozmiar ze względu na niezastosowanie się do instrukcji i nie będziesz z niej zadowolony, poinformuj nas o tym, a jednorazowo zmniejszymy rzecz dla Ciebie bezpłatnie. Jednorazowe zmniejszenie rozmiaru rzeczy dotyczy tylko pierwszego zakupu, dokonanego w Ewa Krajewska BUTTERFLY Couture • W przypadku zakupu rzeczy w sklepie Ewa Krajewska BUTTERFLY Couture z katalogu gotowych produktów oznaczonych standardowa rozmiarówki XS,S,M,L , przysługuje Ci prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia bez podawania przyczyny, korzystając z załączonego do przesyłki formularza odstąpienia od umowy (Formularza zwrotu).

• W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy musisz na swój koszt odesłać do nas rzecz najpóźniej w terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. Pamiętaj, iż jako Konsument ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Po otrzymaniu zwrotu towaru lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania zwrócimy Ci wszystkie dokonane przez Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia Ci rzeczy z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas. Pamiętaj, iż możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej

• Jeśli podoba Ci się gotowa rzecz w sklepie Ewa Krajewska BUTTERFLY Couture ale jej rozmiar nie jest odpowiedni, zamów usługę szycie na miarę, lub zwróć się do nas z zapytaniem o możliwość przygotowania i uszycia identycznego modelu. W ciągu 24 godzin wycenimy dla Ciebie bezpłatnie taką usługę. Pamiętaj jednak, iż jeśli zdecydujesz się na takie rozwiązanie, obowiązywać Cię będą zasady jak dla rzeczy  nieprefabrykowanych, zaprojektowanych indywidualnie.

• Nie przyjmujemy do poprawy przedmiotu Usługi posiadającego znamiona użytkowania w tym brudnego, mokrego, czy też noszącego ślady niezachowania higieny. • Dołożymy starań, by dokonać niezbędnych poprawek w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.

• Przedmiot Usługi objęty jest rękojmią. Oznacza to, iż jeśli z winy Ewa Krajewska BUTTERFLY Couture nie odpowiada Twojemu zamówieniu,  nie posiada właściwości, o których istnieniu zapewnialiśmy lub został Ci dostarczony w formie niekompletnej, masz prawo żądać usunięcia wady lub wymiany rzeczy  na wolną od wad. Jeżeli chcesz skorzystać z prawa rękojmi, poinformuj nas o tym, opisując przyczyny Twojego niezadowolenia. W ciągu 3 dni roboczych przyślemy kuriera po odbiór produktu.

• Ewa Krajewska BUTTERFLY Couture dokłada wszelkich starań, by właściwie odwzorować kolory i odcienie materiałów na zdjęciach zamieszczonych na stronie  www.ewakrajewska.pl. Pamiętaj jednak, iż w rzeczywistości mogą się one nieznacznie różnić, co wynika z indywidualnych ustawień wyświetlania obrazu przez Twój monitor oraz kartę graficzną. Subtelne różnice pomiędzy zdjęciami elementów produktów na stronie www.ewakrajewska.pl oraz jej rzeczywistym wyglądem nie stanowią wady przedmiotu Usługi. • Jeżeli masz jakiekolwiek problemy z naszym produktem, zgłoś się do nas za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie reklamacje rozpatrywane będą indywidualnie w terminie 14 dni od dnia przyjęcia zgłoszenia.

• OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH (w zależności od zasad określonych w zgłoszeniu do GIODO). •  Ewa Krajewska BUTTERFLY Couture zastrzega sobie prawo do prowadzenia okresowych promocji na stronie www.ewakrajewska..pl oraz do zmian niniejszego Regulaminu. Zmiany obowiązują od dnia ich opublikowania, jednak wszystkie zamówienia realizowane są według zasad obowiązujących w dniu ich składania.

• Ewa Krajewska BUTTERFLY Couture zastrzega sobie prawo do czasowego wyłączenia dostępu do Usługi ze względów bezpieczeństwa, problemów technicznych oraz w celu ich usunięcia na czas do tego niezbędny.

• Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia jego opublikowania i jest udostępniany nieodpłatnie w formie elektronicznej, umożliwiającej pobranie, utrwalenie i wydrukowanie.

• W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa powszechnego, w tym w szczególności kodeksu cywilnego oraz ustawy o prawach konsumenta.

Shopping Cart
Scroll to Top